Co powinieneś zrobić dzień przed przeprowadzką do domu?

Zaledwie 1 dzień przed przeprowadzką do domu, zegar tyka szybko i prawdopodobnie zastanawiasz się, czy nie zapomniałeś wykonać jakiejś ważnej czynności związanej z przeprowadzką do domu.

Jeszcze tylko jeden dzień, zanim się przeprowadzisz. Skorzystaj z tej listy, aby upewnić się, że jesteś gotowy na przeprowadzkę do domu
Listy kontrolne są bardzo przydatne podczas przeprowadzki do domu, dają pewność, że wszystko zostało zrobione.

Lista kontrolna na dzień przed przeprowadzką pomoże ci odpocząć i da ci trochę spokoju.

Na tej liście przeprowadzki jutro do domu zasugerujemy rzeczy, które należy zrobić, abyś był jak najlepiej przygotowany do jutrzejszej przeprowadzki.

Przeprowadzka do domu to gigantyczne zadanie i może wydawać się całkowicie przytłaczające, ale miejmy nadzieję, że postępujesz zgodnie z naszą tygodniową listą kontrolną przeprowadzki do domu , która dzieli wszystkie zadania związane z przeprowadzką na łatwe do opanowania kawałki, i powinieneś być teraz super zorganizowany.

Ale podsumowując, są to wszystkie zadania związane z przeprowadzką, które powinieneś wykonać z dużym wyprzedzeniem dnia przed przeprowadzką:

Teraz, po wykonaniu tych prac i zaznaczeniu listy kontrolnej przeprowadzki do domu, następne kilka dni powinno być łatwiejsze i znacznie mniej stresujące.

Na tym etapie przeprowadzki ostatnią rzeczą do zrobienia przed przeprowadzką jest dwukrotne sprawdzenie, czy wszystko jest gotowe do pracy i czy wszelkie ustalenia, które poczyniłeś, są dwukrotnie sprawdzane.

Tak więc, aby dać ci pewność, że jesteś jak najlepiej przygotowany do przeprowadzki do domu jutro, przygotowaliśmy obszerną listę rzeczy do zrobienia na dzień przed przeprowadzką.

Zegar tyka. Ale na szczęście te kontrole w ostatniej chwili nie powinny trwać zbyt długo.
Oto 18 rzeczy, które należy wykonać dzisiaj, aby jutro przeprowadzka do domu była jak najłatwiejsza.

Żadna z tych kontroli w ostatniej chwili nie jest bardzo czasochłonna, ale uspokoi Twój umysł i może zapobiec opóźnieniom lub frustracji w dniu przeprowadzki.

Pudełko nr 1 zapakowane w niezbędne

Twoje pudełko z niezbędnymi rzeczami na dzień przeprowadzki powinno być zapakowane we wszystkie rzeczy, których prawdopodobnie będziesz potrzebować w dniu przeprowadzki. Mogą to być przedmioty takie jak leki lub żywność i woda. Możesz wybrać jedno pudełko lub torbę dla każdego członka rodziny lub jedno wspólne pudełko. W żadnym wypadku to pudełko nie powinno być ładowane do furgonetki i powinno znajdować się w zasięgu ręki.

Koniecznie przeczytaj: Jak przygotować otwarte pierwsze pudełko , w którym przedstawiamy sugestie dotyczące rzeczy, które należy rozważyć włożenie do pudełka z niezbędnymi rzeczami na dzień przeprowadzki.

#2 Przygotowany zestaw narzędzi do dnia przeprowadzki

Prawdopodobnie w nowym domu będzie kilka drobnych prac związanych z majsterkowaniem, które wymagają natychmiastowej uwagi, więc warto mieć pod ręką kilka podstawowych narzędzi.

Koniecznie przeczytaj: Od ponownego montażu mebli po posiadanie zapasowych żarówek, ten zestaw narzędzi powinien zaspokoić Twoje potrzeby w przypadku większości codziennych prac związanych z przeprowadzkami.

#3 Ukończono przeprowadzkę do domu

W swoim domowym segregatorze do przeprowadzek stworzysz instrukcję obsługi swojego starego domu, aby nowi właściciele wiedzieli, gdzie są kurki odcinające, jakie są kody alarmowe, wszystkie gwarancje na urządzenia i wszelkie inne informacje, które będą dla nich przydatne.

Należy przeczytać: Jak stworzyć segregator do przeprowadzek w domu , w którym sugerujemy rodzaje informacji, które należy zawrzeć w segregatorze do przeprowadzek w domu.

#4 Zestawienie informacji o nowym domu

Upewnij się, że osoby opuszczające Twój nowy dom pozostawiły wszystkie potrzebne informacje o nowym domu, tak jak to zrobiłeś w przypadku osób przeprowadzających się do starego domu.

Możesz też mieć listę pytań, na które możesz uzyskać odpowiedzi na temat nowego domu. Skorzystaj z szablonu segregatora przeprowadzki do domu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o swoim nowym domu, zanim się wyprowadzą.

#5 Zwierzęta zabierane do budów z internatem

Jeśli to możliwe, warto dziś zabrać swoje zwierzęta do kojców z internatem. Dzięki temu zaoszczędzisz czas jutro rano i sprawisz, że dzień przeprowadzki będzie bardziej zrelaksowany.

Możesz również przeczytać: Jak sprawdzić swój dom, ogród i samochód przez psa, w której oferujemy praktyczne wskazówki i porady, dzięki którym Twój nowy dom i ogród to bezpieczne środowisko do życia dla Twojego psa.

#6 Dzieci zabrane do opiekunów
Jeśli zorganizowałeś kogoś do opieki nad dziećmi podczas przeprowadzki, dobrym pomysłem może być zabranie ich dzisiaj. Wtedy nie będziesz się spieszyć rano, aby je podrzucić. Opisano to n stronie https://metrans-wro.pl/.

Możesz również przeczytać: Jak zabezpieczyć dom przed dziećmi po przeprowadzce . Przewodnik po pokoju po pokoju, aby zapewnić, że Twój nowy dom jest tak bezpieczny dla Twoich dzieci, jak to tylko możliwe.

#7 Sprawdź trasę do nowego domu

Sprawdź, czy nie są to roboty drogowe, które opóźnią Twój przyjazd do nowego domu.
Sprawdź, czy na trasie do Twojego nowego domu nie pojawiły się żadne roboty drogowe itp. Nie tylko da ci to czas na przygotowanie nowej trasy, ale także zapewni, że nie utkniesz w korkach, gdy będziesz mógł osiedlać się w swoim nowym domu.

Jeśli sam przeprowadzasz się do domu i prowadzisz własną furgonetkę, upewnij się, że żadna nowa trasa nie ma ograniczeń dotyczących wagi lub wzrostu, które furgonetka może przekroczyć.

Nie zapomnij powiadomić firmy zajmującej się przeprowadzkami o wszelkich nowych pracach drogowych, aby ona również mogła odpowiednio zaplanować.

#8 Wydrukuj wskazówki dojazdu do nowego domu

Nawet jeśli masz GPS w telefonie lub nawigację satelitarną w samochodzie, zawsze dobrze jest mieć papierową kopię trasy do nowego domu. Nigdy nie wiadomo, kiedy sygnał może zawieść.

# 9 Zatankuj samochód

Upewnij się, że Twój samochód jest w pełni zatankowany, ponieważ jutro zaoszczędzisz Ci czas.

Możesz przeczytać: Jak spakować samochód na przeprowadzkę do domu . Równie dobrze możesz zabrać ze sobą kilka cennych rzeczy do samochodu, a nie do furgonetki. W tym przewodniku po przeprowadzce do domu samochodem przyjrzymy się, jak przygotować samochód, jak go bezpiecznie załadować, techniki podnoszenia zapewniające bezpieczeństwo podczas załadunku samochodu oraz jak załadować przyczepę lub boks dachowy.

#10 Ostateczna odprawa w firmie przeprowadzkowej lub firmie wynajmującej samochody dostawcze

Dzisiejsza pięciominutowa rozmowa telefoniczna może zaoszczędzić Ci mnóstwo stresu jutro
Zadzwoń po raz ostatni do firmy zajmującej się przeprowadzkami, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe na jutro, i powiadom ją, jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany na trasie.

Jeśli sam przeprowadzasz się do domu wynajętym vanem, ważne jest, abyś dokładnie sprawdził ustalenia na jutro.

Firmy wynajmujące samochody dostawcze są znane z tego, że nie mają dostępnej odpowiedniej furgonetki, gdy pojawisz się, aby ją odebrać w dniu przeprowadzki.

Dotyczy to również wynajmu sprzętu ruchomego. Upewnij się, że wszystko, co zarezerwowałeś na jutro, zostało potwierdzone jako dostępne. Przeprowadzka do domu bez wózka meblowego nie będzie wcale zabawna.

Nawet jeśli Twoja wypożyczalnia samochodów dostawczych Cię zawiodła, to nie koniec świata. Możesz znaleźć renomowaną firmę zajmującą się przeprowadzkami, która przeniesie Cię w ostatniej chwili, wypełniając ten formularz .

Musisz przeczytać: Jeśli przeprowadzasz się do domu sam i wynająłeś samochód dostawczy z własnym napędem, koniecznie przeczytaj ten obszerny przewodnik dotyczący samochodów dostawczych z napędem własnym — wszystko, co musisz wiedzieć , który zawiera wiele przydatnych wskazówek i wskazówek, tylko ładowanie, ale prowadzenie wynajętego samochodu dostawczego.

#11 Upewnij się, że Twoje telefony komórkowe są naładowane

Upewnij się, że dziś wieczorem w pełni naładujesz telefony komórkowe.

# 12 Utworzono zduplikowaną listę niezbędnych numerów telefonów
Warto mieć papierową listę najważniejszych numerów telefonów na jutro. Może to obejmować firmę zajmującą się przeprowadzkami, prawników, agentów nieruchomości, właściciela lokalu lub numery sprzedawców.

#13 Sprawdź, czy winda lub parking jest zarezerwowany
Jeśli musiałeś zarezerwować windę lub parking na jutro, warto po prostu zadzwonić i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

# 14 Kontrole ostatecznego miejsca docelowego
To samo dotyczy miejsca docelowego. Jeśli musiałeś zorganizować zarezerwowany parking lub skorzystać z windy, dobrym pomysłem będzie telefon w celu upewnienia się, że ustalenia są nadal w porządku.

#15 Złóż zestaw do czyszczenia
Chusteczki czyszczące to wygodny i bezpieczny sposób na zabranie środków czystości do nowego domu. Nie ma szans na rozlanie żadnych chemikaliów i można je łatwo przetransportować do nowego domu.

Możesz również przeczytać: Jak dogłębnie posprzątać dom podczas przeprowadzki . Ten przewodnik zawiera przewodnik dotyczący sprzątania pokój po pokoju z przepisami na tworzenie własnych ekologicznych środków czyszczących.

# 16 Miej trochę gotówki pod ręką
Dobrym pomysłem może być jutro mieć przy sobie trochę gotówki. Być może będziesz musiał zatrzymać się na napoje w drodze do nowego domu lub może nie być bankomatu w pobliżu nowego domu i potrzebujesz czegoś z lokalnego sklepu.

I chociaż nie oczekuje się tego, możesz dać napiwek swojemu zespołowi zajmującemu się usuwaniem, jeśli wykona on wyjątkową pracę.

# 17 Oczyść i sprawdź w swoim domu
Prawdopodobnie posprzątałeś każdy pokój, ponieważ był opróżniany podczas pakowania, ale warto ponownie szybko wytrzeć i ponownie sprawdzić wszystkie szafki, aby upewnić się, że nic nie zostało.

Pamiętaj, aby szczególnie sprawdzić strych i budynki gospodarcze.

Przed wyjściem jutro po raz ostatni wykonasz ostatni przegląd, ale sprawdzenie teraz zapewni ci spokój ducha, że ​​wszystko zostało zrobione.

#18 Ustaw alarm na ruchomy dzień

Ustaw alarm wcześnie, zwłaszcza jeśli zleciłeś firmie przeprowadzkowej demontaż mebli dla Ciebie.
Nie ma nic gorszego niż przespanie i konieczność pośpiechu w dniu przeprowadzki. Ustaw budzik dobrze i wcześnie, abyś mógł zjeść relaksujące śniadanie i rozpocząć dzień w odprężonym stanie umysłu.

Ta zaznaczona lista rzeczy, które powinieneś zrobić dzień przed przeprowadzką, ma na celu zapewnienie, że dzień przeprowadzki przebiegnie tak gładko, jak to możliwe. Nie możesz sprawdzić wystarczająco dużo razy, czy wszystko zostało zrobione.

Skreślając te rzeczy z listy kontrolnej, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby zaplanować udany dzień przeprowadzki.

Oczywiście nadal istnieją rzeczy, które mogą pójść nie tak w dniu przeprowadzki, są rzeczy, na które nie masz wpływu, ale tak jak skrupulatnie zaplanowałeś dzień przeprowadzki, tak samo zrobi to firma przeprowadzkowa, którą zatrudniłeś.

Prawdopodobnie tysiąc razy napotkają jakiekolwiek problemy w dniu przeprowadzki, więc zaufaj ich umiejętnościom i doświadczeniu, aby przezwyciężyć te problemy.

Tak więc, mając zaznaczoną listę kontrolną dnia przed przeprowadzką, możesz teraz miło odpocząć ostatniej nocy przed przeprowadzką.

Weź trochę, aby pożegnać się ze swoim starym domem, może zjedz jedzenie na wynos, a potem zacznij cieszyć się wszystkimi wspaniałymi, nowymi wspomnieniami, które będziesz tworzyć w swoim nowym domu.

Nie zapomnij odwiedzić naszego nagradzanego bloga o przeprowadzkach do domu, gdzie znajdziesz wiele przydatnych przewodników, które pomogą Ci zadomowić się w nowym domu.

Jutro zaczyna się zupełnie nowy rozdział w twoim życiu. Powodzenia.

Read more at: https://www.removalreviews.co.uk/move/day-before-moving-home-tick-list/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *